ASOPOL – papírnictví, tiskopisy a formuláře

Navštivte naše papírnictví online

S námi se vám nemůže stát, že budete postrádat jakýkoliv kancelářský materiál. Provozujeme kamenné prodejny a také papírnictví online, kde prodáváme tiskopisy a formuláře, plotterové role a papíry do tiskáren a kopírek. Nabízíme psací a školní potřeby, obálky, omalovánky, kalendáře nebo pohlednice.

  • Lazce 558
  • 779 00 Olomouc
  • Hlavní sklad Asopol
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Kamenné prodejny a papírnictví online

Provozujeme řadu kamenných prodejen v Olomouci, Novém Jičíně a jeden velkosklad pro všechny firmy, které potřebují kancelářské vybavení. Ovšem pro větší pohodlí jsme pro vás zřídili také papírnictví online, kde seženete veškeré kancelářské vybavení, co máme v kamenných prodejnách, přehledně a na jednom místě. Navíc zde pro vás máme akční ceny, zajímavé slevy a vždy budete mít přehled v historii svých objednávek.

Tiskopisy a formuláře pro všechny obory

Jsme výrobci a prodejci tiskopisů a formulářů pro všechny obory. Vedeme účetní, daňové, celní, dopravní a stavební tiskopisy a formuláře. Zakoupíte u nás nejrůznější účetní doklady, výplatní sáček, osvědčení o záruce, celní deklarace nebo paragony. Dále prodáváme propustky, bločkové vstupenky vhodné pro všechny příležitosti nebo nejrůznější záznamníky kontrol a evidenční listy. Nabízíme i knihu jízd, šatnové bloky nebo jednorázové příkazy k úhradě a další tiskopisy a formuláře platné pro řadu oborů.

Kancelářské zboží, školní potřeby a toaletní zboží

V našem papírnictví online i kamenných prodejnách seženete také veškeré kancelářské vybavení. Prodáváme plotterové role i papíry do kopírek nebo tiskáren a xerografický nebo tabelační papír. Dále vedeme rychlovazače, lepící tyčinky, sešívačky, spisové desky nebo organizační diáře. Nabízíme také obálky, omalovánky a pexesa pro děti nebo nejrůznější školní potřeby jako sešity, trojúhelníky, ořezávátka nebo skicáky. V naší nabídce nechybí ani toaletní a hygienické pomůcky.

Minigolfová hřiště pro všechny

Nejsme jen kamenné a online papírnictví, ale vyrábíme a prodáváme také pomůcky a jednotlivé části pro minigolfová hřiště. V nabídce máme 25 různých drah, z nichž všechny odpovídají pravidlům federace dráhového golfu. Realizujeme hřiště i přes leasingovou společnost.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.